Mail Adresi Açma ve Kurma Hizmeti

04 Mayıs 2010 Yazan BoraNet

Mail Adresi Açma ve Kurma Hizmeti; Firmanıza ait bir web sayfası ve mail adresi yok ise siz ücretsiz dağıtılan hotmail, mynet, gmail gibi mail adreslerini kullanıyorsanız demektir. Lakin takdir edersiniz ki bu şekilde bir mail adresini kartvizitinize yazmak ne kada kurumsal bir davranış. Kaldı ki günümüzde mail adresi açmak ve kullanmak için sadece senelik 80 TL gibi çok uygun şartlarda bu olanağı sağlayabiliyorsunuz. Firmanızın adına alınacak bir alan ismi (domain) ve bu alan ismine ait olan onlarca mail adresini sizler içi oluşturup istediğiniz şifreleri verebiliyoruz. Böylelikle ücretsiz mail adresi dağıtan sitelere de bağımlı kalmadan, onlarca özel ve tüzel yazışmanızı sizden başka hiçbir kimsenin görmemesini de sağlamış oluyorsunuz.

Mail Adresi Açma ve Kurma Hizmeti; Vakit kaybetmeden gelin siz de kurumsal web sayfa adresinizi ve mail adreslerinizi alın. Çok uygun şartlarda siz de firmanıza ait özel mail adresini kullanmanın kurumsallığını ve keyfini yaşayın. Biz herdaim bir telefon kadar yakınız.

Mail Adresi Açma ve Kurma Hizmeti,  bu ve benzeri konularda bizlere ulaşmak isterseniz ;

 

Merkez Adresimiz : Cennet Mahallesi, Alparslan Caddesi No:19/A Küçükçekmece / ISTANBUL, Tel : 0212 599 39 49 Faks : 0212 601 06 76 E-Mail: info@boranetbilgisayar.com

Aksaray Şubesi : Haseki Sultan Mahallesi, Cerrahpaşa Caddesi No:48/A Aksaray / ISTANBUL Tel: 0542 225 31 91

Beylikdüzü Şubesi : Cumhuriyet Mahallesi, Rayana Residence Kat:7 No:57 Beylikdüzü / ISTANBUL Tel: 0542 225 31 91Yorum yapma kapalı.


Google+
Destek 34 Tr-Market Alisveris Merkeziniz Cennet'den Haberler Open Lisanslama