Program Kullanmadan Fatura Kesmek Eğer küçük bir işletme iseniz, çok fazla sayıda müşteri portföyünüz yok ise muhasebe paket programı almak sizler için maliyetli olabilir. Bu şekilde bir çok müşterimiz bizlerden de “paket program kullanmadanfatura kesmenin yolunu sormuştur.

Bilgisayarda Fatura Kesmenin En Kolay Yolu

Paket program kullanmadan fatura kesmek için bilgisayarınızda yüklü bir Kelime İşlem programı olması sizlerin bu isteğini karşılamak için yeterli bir çözümdür. Kelime işlem programı ( -ki genelde Excel kullanılır ) sizlerin matbuu olarak bastırmış olduğunuz faturaya göre dizayn edilerek ilgili bölümler ve formüller yaratılarak sizlerin kullanımına sunulur. Sizler de bu sayede muhasebe paket programlarına ihtiyaç doğmadan faturalarınızı kesebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Bu tarz bir işlemin maaliyeti ise 200 TL civarına yapılmaktadır. Süre olarak da eğer gerekli doneler (sürekli form halinde bastırılmış fatura, nokta vuruşlu yazıcı ) sağlanmış ise 1 – 2 saat içerisinde kullanıma hazır olacaktır.

Program Kullanmadan Fatura Kesmek

Program Kullanmadan Fatura Kesmek Unutmayın ki işletmeniz ile ilgili faturaları düzenli saklamak, bunlar ile ilgili alacak takibi yapabilmek ve raporlar hazırlamak için ise kesinlikle muhasebe paket programlarına ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda da fiyat / performans oranı en iyi olan yazılımlar arasında Akınsoft Wolvox Muhasebe Paket Programını bulabilirsiniz. Kullanım kolaylığı, arayüz geçişlerindeki estetiği, windows ortamına göre hazırlanmış olması ve en önemli özelliklerinden birisi olan her gün otomatik yedek alması çok işinize yarayacak ve bilgisayarınızın olası bir virüs, çökme ya da benzeri durumlarda bütün firma bilgilerinizi kurtarmanıza vesile olacaktır.

Program Kullanmadan Fatura Kesmek

Program Kullanmadan Fatura Kesmek

Program Kullanmadan Fatura Kesmek hakkında daha detaylı bilgi ve demo çalışması için bizlere ulaşabilirsiniz.

Merkez Adresimiz : Cennet Mahallesi, Alparslan Caddesi No:17-A K.Çekmece / ISTANBUL
Telefonlarımız : 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76
E-Mail: info@boranetbilgisayar.com

Aksaray Şubesi : Haseki Sultan Mahallesi, Cerrahpaşa Caddesi No:48/A Aksaray / ISTANBUL Tel: 0542 225 31 91

Bu makale 04.05.2010 tarihinde boraNET tarafından yayınlanmıştır.

Ofis Programınız yok ve lisans almak istiyorsanız diğer sayfamızı inceleyebilirsiniz. www.openlisanslama.com