Virüs Temizleme Hizmeti ; BoraNet Bilgisayar olarak yıllardır birçok antivirüs programını test etmiş bulunmakla birlikte binlerce de virüs çeşidiyle karşılaşmış bulunmaktayız. Takdir edersiniz ki en iyi bilgi bile başınıza gelenden daha çok akılda kalmaz. Biz boraNET ekibi olarak yıllardır dünyanın da en iyi olarak kabul ettiği Kaspersky Antivirüs programını test edip onaylamış bulunmaktayız.

Virüs Temizleme Hizmeti ; Açıldığımız 2003 senesinden bugüne kadar en iyi takipçisi olduğumuz Kaspersky programlarını gerek bireysel binlerce müşterimize ( Kaspersky Antivirüs ) gerekse Kurumsal versiyonu olan ve daha çok 10 adet ve üzeri bilgisayar sayısına sahip firmalara Kaspersky Endpoint Security for Business önermekteyiz.

Virüs temizleme hizmeti

virus temizleme hizmeti

virus temizleme hizmeti

Kaspersky Endpoint Security For Business iron grubunun alt lisans modellerine kısaca değinmek gerekirse;

Kaspersky Endpoint Security for Business – Core : Endpoint ( uç nokta ) Koruması sağlar, server sistemlerde çalışmaz, antivirüs özelliklerini barındırır, Kaspersky Security Center ( merkezi kontrol ) üzerinden tüm bilgisayarlarınızı kontrol edebilir, uzaktan yükleme yapabilirsiniz.

Kaspersky Endpoint Security for Business – Select : Endpoint ( uç nokta ) Koruması yanı sıra Server koruması da sağlar antivirüs özellikleri ile birlikte internet security, firewall ve içerik filtreleme gibi bir çok özelliği de beraberinde kullanabilirsiniz. Kaspersky Security Center ( merkezi kontrol ) üzerinden tüm bilgisayarlarınızı kontrol edebilir, uzaktan yükleme yapabilirsiniz.

Kaspersky Endpoint Security for Business – Advanced : Endpoint ( uç nokta ) Koruması yanı sıra Server koruması da sağlar antivirüs özellikleri ile birlikte internet security, firewall, içerik filtreleme, donanım kısıtlama ve en önemlisi dosya şifreleme gibi bir çok özelliği de beraberinde kullanabilirsiniz. Kaspersky Security Center ( merkezi kontrol ) üzerinden tüm bilgisayarlarınızı kontrol edebilir, uzaktan yükleme yapabilirsiniz.

Virüs Temizleme Hizmeti ; Sizler de işletmenizde veya bireysel olarak antivirüs programına ihtiyaç duyuyor ve bu konuda güvenilir bir yer arıyor iseniz, boraNET BİLGİSAYAR Kaspersky Yetkili Satış ve Servis Noktası olarak bizler herdaim burdayız.

Yayın tarihi: 04.04.2010 Yazar BoraNet

Bizlere ulaşmak için;
Merkez Adresimiz : Cennet Mahallesi, Alparslan Caddesi No:17/A K.Çekmece / ISTANBUL
Telefonlarımız: 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76
E-Mail: info@boranetbilgisayar.com

Aksaray Şubesi : Haseki Sultan Mahallesi, Cerrahpaşa Caddesi No:48/A Aksaray / ISTANBUL Tel: 0542 225 31 91