Bilgisayar Tamiri konusunda Boranet Bilgisayar olarak 2003 senesinden günümüze bir çok marka / model ürünün tamirini yapmış olmanın verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlerin de kullanmakta olduğu bilgisayarlarınızın her türlü arızasında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İşletmeler için naçizane tavsiyemiz bilgisayarlarınız arızalanmadan mutlaka biz ve bizim gibi teknik servislerle çalışmanız yönündedir. Bunun en önemli sebebi genellikle bilgisayarlar arıza durumuna düşmeden bir çok donanımı hakkında size bilgiler vermektedir. Bilgisayar tamiri konusunda eğitimli teknik personellerimiz bu analizleri zamanında yaparak sizelere bilgisayarlarınız bozulmadan hangi parça da ne sorun var söyleyebilirler. Bu da doğal olarak sizlere bilgisayar arızası olmadan ilgili soruna müdehale şansını verir. Örnek vermek gerekirse Masaüstü (desktop ) bilgisayarınızdaki anakartınızın göz ile muayenesi sonucu kondansatör denilen parçalarında bir sorun var mı yok mu anlaşılabilir. Eğer kondansatörlerinden bir veya birkaçında şişme akıtma patlama gibi sorunlar var ise bu parçalara mutlaka müdehale gereklidir. Ya da başka bir örnek vermek gerekirse, Windows işletim sistemleri Günlük dosyalarının kontrolü sırasında ( Log kayıtları ) Hard disklerinizde bad sector ( bozuk alan ) denilen bozulmalar başladıysa bunlar da veri kaybı olmadan diskin değişmesi anlamına gelir ve bilginiz ve onayınız dahilinde değişimi yapılarak olası veri kayıplarının önüne geçilebilir.

Olaki öncesinden müdehale şansınız olmadan bilgisayarınız arızalandı ve sizlerinde çok acil mail atmanız, ya da bilgisayarınızda bulunan önemli verilere ulaşmanız gerekiyor. Bu gibi durumlarda da teknik ekibimiz yerinizde müdehale ederek, arızalanan bilgisayarınızın içindeki harddiske ulaşarak dış ortama ihtiyaç duyulan dosyaların aktarımını yapabilmektedir. Masaüstünüzdeki önemli evrakları flash belleklere aktararak siz yan bilgisayarınızda işlemlerinize devam ederken ( veya muadil bilgisayar da bırakabiliyoruz. Bilgi isteyiniz. ) biz anakart tamirinizi, ram testlerinizi, işletim sistemi kurulumlarınızı ya da bir çok konuya müdehale edebiliyoruz. Böylece sizler de işinizden geri kalmıyorsunuz. Ayrıca sizlerin de bildiği gibi bilgisayar tamiri konusunda maalesef her firmaya güvenilmiyor. Bizler de bu yönde çok fazla duyum almaktayız. Mesleği kötüye kullanan firmaları da ayrıca lütfen ifşa ediniz. -ki bir daha başkalarının da canı yanmasın.

Sizler de bu ve benzeri bir çok hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Ofisinizde ister 1 ister 50 adet bilgisayarınız olsun biz her konuda sizleri bilgilendirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bilgisayar Parçalarında Tamir Olabilen Bileşenler;

Masaüstü bilgisayarlar için;
Anakart, Harddisk, Ekran Kartı, Power Supply vb.

Notebook Bilgisayarlar için;
Anakart, Harddisk, Ekran Kartı, Şarj giriş Soketi, LCD veya LED Panel, klavye arızaları, sıvı teması temizliği, SSD değişimi ..vb