Microsoft Lisanslama

Microsoft Partneri olan BoraNET Bilişim Teknolojileri olarak Microsoft Yazılımları tarafında kurumunuz için en uygun ve maliyet avantajlı olacak lisanslama modellerinin belirlenmesi, mevcut kampanya ve özel şartlardan en doğru biçimde yararlanmanız için gerekli lisanslama danışmanlık, lisans projelendirme ve mevcut lisanslarınızın envanterinin çıkarılması ile ilgili hizmetler sağlamaktayız.

Microsoft’ un OEM, OPEN, OVA, SELECT lisanslama modellerinden kurumunuzun ihtiyaçları, ileriye yönelik olarak planlamaları ve oluşabilecek lisans ihtiyaçları değerlendirilerek en uygun lisanslama metodu belilendikten sonra maliyetlendirme çalışmaları yapılarak Microsoft tarafıdanda oluşturulabilecek en uygun fiyatların alınması sağlanır. Kurumların talep etmesi doğrultusunda yeni lisansların sistemlere kurulması hizmetleride sağlanabilmektedir.
Microsoft Lisanslamasına ilişkin aklınıza takılan konularda bizlere 0212 599 39 49 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu da kullanabilirsiniz.

Ziyaretiniz için teşekkürler. Microsoft yazılımlarını satın alma ve etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için sitemizi inceleyebilir, sıkça sorulan sorulara göz atarak aradığınız yanıtlara ulaşabilirsiniz.
Yazılımlarımızı sizlere seçeneklerinizi artırmak üzere sunmaktayız. İster evde ister seyahatte olun Microsoft, bugünkü dizüstü bilgisayarınız ve akıllı telefonunuzdan, gelecekteki kişisel medya oynatıcınız, TV’niz ve arabanıza kadar yaşamı kolaylaştıracak ve daha eğlenceli hale getirecek şekilde bağlantı noktalarını birleştirmenizi sağlar. Ufkunuzu genişleten teknolojiler geliştirme konusunda tutkuluyuz.

Hoşgeldiniz,
Bu bölüm, küçük ölçekli işletmelerin yazılım yatırımlarıyla ilgili daha iyi kararlar vermelerine yardımcı olmak için hazırlandı. Kurumunuzla ilgili ihtiyaçlarınızı ve satın alma döngüsünü göz önünde bulundurarak, lisanslama ve satın alma seçenekleriyle ilgili net ve anlaşılır bilgiler sunmayı amaçlamaktayız. Telefon üzerinden bir lisanslama uzmanıyla görüşmek isterseniz lütfen 0212 599 39 49 Nolu Telefondan iletişime geçiniz..

Hoşgeldiniz,
Bu bölüm, büyük ölçekli işletmelerin yazılım yatırımlarıyla ilgili daha iyi kararlar vermelerine yardımcı olmak için hazırlandı. Kurumunuzla ilgili ihtiyaçlarınızı ve satın alma döngüsünü göz önünde bulundurarak, lisanslama ve satın alma seçenekleriyle ilgili net ve anlaşılır bilgiler sunmayı amaçlamaktayız. Telefon üzerinden bir lisanslama uzmanıyla görüşmek isterseniz lütfen 0212 599 39 49 Nolu Telefondan iletişime geçiniz veya aşağıdaki formu doldurunuz.
Daha detaylı bilgi için diğer sayfamıza bakınız.

www.openlisanslama.com

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    Konu

    İleti