Seo denildiği zaman öncelikle herkesin aklına bu nedir? Açılımı nedir? soruları gelir sanırım. Bunun açıklamasını aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz.
Boranet Bilgisayar olarak, bir çok kelimede 1.sayfada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de yeni müşterilerle tanışmak için, iş hacminizi yükseltmek için mutlaka SEO hizmetini inceleyin ve değerlendirin.

SEO Hizmeti

Genel Bilgi ve Yaptığımız Çalışmalar;
SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edici” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO’nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın. Pek çok SEO ve diğer acente ve danışmanlar, web sitesi sahiplerine faydalı hizmetler sunar.
Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi
Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları,
İçerik geliştirme
Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi
Anahtar kelime araştırma
SEO eğitimi
Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık.
Bir uzman ile çalışmayı düşünüyorsanız ne kadar çabuk harekete geçerseniz o kadar iyi olur. Uzman ile çalışmaya başlamak için en uygun zaman bir siteyi yeniden tasarlamayı veya yeni bir site başlatmayı düşündüğünüz zamandır. Bu şekilde uzman ve siz, daha en başından sitenizin arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak, iyi bir SEO, mevcut bir siteyi de iyileştirmeye yardımcı olabilir.

SEO

SEO Hizmeti

Boranet olarak arama motorlarında kelime bazlı firmanızın reklamını 1.sayfalara çıkartabiliriz.
Bunun için lütfen bizimle irtibata geçin ve ücretsiz olarak deneyin.
Ödeme kısmını sonra da halledebiliriz.

Yaptığımız iş kendimize ait web sayfalarında sizlerin reklamlarını, ilanlarını, haberlerini yayınlamak ve istediğiniz bölgede istediğiniz hedef kitleye ulaşmanızı sağlamaktır.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaraları : 0212 599 39 49 / 0212 601 06 76 / 0542 225 31 91

Firmamıza ait web sayfaları : www.cennetmahallesi.com , www.adslsatisi.com , www.tr-market.com , www.boranetbilgisayar.com , www.destek34.com ve daha fazlası.

Geçici bir süre hizmetimizden memnun kalmanız halinde ödemeniz gereken tutar sadece 150 TL + KDV’dir.

Sizde geç kalmadan bölgenizde belirli anahtar kelimelerle 1.sayfaya çıkın.

Daha detaylı bir optimizasyon çalışması için anahtar kelimenizi bize bildirin ve gerçek seo deneyimi ile tanışmaya hazır olun.

İstanbul içi bölgesel aramalarda çalışmalarımız 2 gün içinde sonuç vermektedir.

Reklam sitemize göz atmak için tıklayınız.