Web Tasarım denildiğinde aklınıza gelen ilk şey NEDİR?

Bize göre; firmanızın dünya üzerindeki 7/24 ve 365 gün açık olan kapısıdır. Bir başka değişle dükkanıdır. Bu dükkanı öyle ülke ve yerlerden kişiler ziyaret eder ki siz bile şaşırırsınız.

Bir de Web Tasarım işlemlerinin yeni olmazsa olmazlarından birisi de SEO hizmetidir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için SEO sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım firmanızın aynasıdır.

Bu sebeple web tasarımınız size özel ve sizi ya da ürünlerinizi tam anlamıyla yansıtan bir içeriğe sahip olmalıdır. Bunun yanı sıra web sayfanızın google, yahoo, yandex ve benzeri bir çok arama motoru için de sevimli olması çok ama çok önemlidir. Arama motorları web sayfanızı beğenmez ise, siz ne yaparsanız yapın web sayfanız belli bir çizginin ötesine geçemez. Tam da bu noktada web sayfanızın arama motorlarına uygun şekilde tasarlanmasını sonuna kadar desteklemekte ve bu bilinçle sizlerin de web sayfanızı buna göre tasarlamaktayız.

Firma olarak web tasarım hizmetlerimiz arasında hazır şablonlar sunabildiğimiz gibi sadece size özel tasarımlar da ekibimiz tarafından sizlerin beğenilerine sunulabilmektedir. Fiyat avantajı sağlayan tabii ki hazır şablonlardan beğenilmesi olsa da kimi özel müşterilerimiz doğal olarak sadece kendilerine has web sayfası istemektedir. Biz her ikisini de sağlayan, güçlü alt yapımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.

 

 

 

 

 

 

 

Web Sitelerimizdeki Bazı Özellikler;

Kolay Yönetim Panelleri;

Gelişmiş içerik yönetim sistemi özel yönetim paneli sayesinde web sitenizi her an her yerden ve tüm cihazlardan kolaylıkla yönetin!

7/24 Teknik Destek;

Uzman ekibimiz size en hızlı ve en iyi çözümleri sunmak için e-posta ve destek panelimiz yolu ile size 7/24 teknik destek vermektedir!

Hazır SEO Ayarları;

Özel içerik yönetim sistemimiz ile oluşturduğumuz web siteleriniz alt yapı olarak tüm arama motorlarına uygun hazır SEO ayarlarını kullanır!

Güvenilir Sunucu Yapısı;

Yüksek güvenlik önlemleri ile özel hazırlanmış üst düzey Cloud sunucularımızla güvenle web sitelerinizi barındırabileceksiniz!

Türkiye’de Barındırdığımız Sunucular;

Sunucularınız hitap ettiğiniz ülkede yani hedef müşteri kitlenizin olduğu ülkede barınıyorsa siz de diğerlerinden bir adım önde başlamışsınız demektir. Bizim de Türkiye-Ankara’da barındırdığımız sunucular sizler için her zaman en son teknolojiyi ve alt yapıyı kullanır.

Iphone POP Mail Kurulumu için tıklayınız.