Florya Bilgisayarcı olarak da bilinen Boranet Bilgisayar, Florya ve çevre semtlerinde yerinde bilgisayar servisi vermekle birlikte dileyen müşterilerimiz Cennet Mahallesi’nde bulunan Merkez şubemize kendileri de bilgisayarlarını getirebilmektedir. Müşterilerimiz ofisimizde kahvelerini içerken teknik ekibimiz arızalarını tesbit edebilmekte ve hemen yapılabilecek bir arıza ise zaman kaybı olmadan çözüme ulaşmaktadır. Böylelikle Florya ve çevre semtlerinden gelen müşterilerimiz hem zaman kaybı yaşamazlar hem de bilgisayarsız kalmamış olurlar.

Sizler de Florya Bilgisayarcı diye bize ulaşabilirsiniz. Yaptığımız işler arasında, bilgisayar kasası tamiri, Bilgisayar monitörü tamiri, Apple Macbook kurulum ve tamir işleri, Notebook kasa tamirleri, Fan değişim veya bakımları, Windows işletim sistemi, Ofis program arızalarına müdehale gibi bir çok sorununuza müdehale edebilmekteyiz. Ayrıca Florya’da bulunan bir çok firmanın da kurumsal mail hizmetini kendi bünyemizde barındırdığımız sunucularla sağlamakla birlikte, isteyen müşterilerimizin hem bilgisayarlarına hem de cep telefonlarına kurumsal maillerini kurmaktayız.

Firmamız ayrıca, Florya bölgesinde bulunan bir çok kafeteryaya da bilgisayar servisi hizmeti vermektedir. En çok talep aldığımız konu ise Kablosuz ağlarının güçlendirmesi yönünde olup, aynı zamanda müşterilerine kesintisiz ve güvenli bir internet sağlama çalışmalarıdır. Bu konuda ilgili kafelere kurduğumuz Firewall ( güvenlik duvarı ) sistemleri ile, hem dengeler internet dağılımı, hem de yetersiz gelen internet hatlarına iki ayrı ADSL ya da Fiber hat üzerinden dağıtımını yapmakla ve Log kayıtlarının tutulmasında da yardımcı olmaktayız. Bildiğiniz üzere 5661 sayılı kanun gereği her işletmenin internet trafik kayıtlarını tutma zorunluluğu bulunmaktadır. Sizler de henüz bu resmi zorunluluğu yerine getirmediyseniz mutlaka biz ya da bizim gibi firmalarla iletişime geçiniz. İlerde sorun yaşamamak adına bu önemli konuyu atlamayınız.

Florya bölgesi için Cennet mahallesinde bulunan merkez şubemizden servisler çıkmakta olup, talebiniz sonucu en geç yarım sonra ofisinizde ve/veya evinizde olmaktayız. Hızlı sonuçlar için önceliğimiz ilgili arızanın yerinizde yapılması yönündedir. Oldu ki yerinizde çözemeyeceğimiz bir donanım arızası var, o zaman ekibimiz isteğiniz doğrultusunda size muadil bilgisayar bırakıp mevcut bilgisayarınızı ofisimize almakta ve en kısa sürede çözüme ulaşıp geri teslim etmektedir.