Aqua Florya Bilgisayar Servisi olarak cennet mahallesi merkezimizden servislerimiz bulunmaktadır. Aqua Florya içerisinde bulunan mağazaların ve çevresindeki esnaflarımızın bilgisayar sorunlarına yerinde hizmet vermekteyiz. 2003 senesinden günümüze Florya-Bakırköy ve Istanbul’un bir çok semtine gezici servislerimiz yerinde bilgisayar servisi hizmeti vermektedir.

Firmamız marka bağımsız bilgisayar tamir ve satış hizmetleri vermektedir. Ayrıca ikinci el ürün alım satım işlemleri, kurumsal web sayfaları, kurumsal mail hizmetleri ve bir çok partnerliği bulunmaktadır. Sizler de bilgisayarınız çalışmıyorsa, ağ yazıcılarına bağlanamıyorsa, ortak ağ klasörlerinize erişemiyorsa, virüs girmişse ekranı kırıldıysa ya da herhangi bir bilgisayar sorunu yaşıyorsanız yerinizde servis talep edebilirsiniz.

Bünyemizde ayrıca Apple MacBook Air, MacBook Pro, Imac ürünlerinin de satışı ve tamiri yapılmaktadır. Macbook konusunda servis veren firma bulmanız zor olmasına karşın bizler uzun süredir yerinizde Macbook tamirlerini de yapmaktayız. ( Donanım sorunları yerinizde yapılamamaktadır ) Donanım sorunu yaşayan macbook bilgisayarlarınız için sizleri ofisimizde ağırlayabilir ve/veya yerinizden ürün teslimini yapıp geri de yerinize talep edebilirsiniz.

Bilgisayar Servisi hizmetimizden ister ev kullanıcıları isterse büyük işletmeler yararlanabilmektedir. Ofisimiz Aqua Florya bölgesine 8 dakika mesafededir. En hızlı, En güvenilir ve En Uygun fiyatlı servis talepleriniz için arayabilirsiniz.

Başlıca Verdiğimiz Hizmetler;
Bilgisayar Kurulumları ( ister yeni isterse eski bilgisayarlarınızı sıfırdan kurup ilk günkü performansına kavuşturabiliriz )
Notebook Menteşe Tamiri ( Dizüstü bilgisayarlarınızın menteşe tamir işlemleri kendi bünyemizde yapılmaktadır )
Notebook ekran kartı Tamiri ( Donanım müdehalesi kendi bünyemizde iki gün içinde tamamlanmaktadır.)
Harici Program Kurulumları ( İstediğiniz bir çok özel program tarafımızdan yerinizde kurulmaktadır )
Ağ Kurulumları ( İster ortak klasör oluşturmak isteyin, isterseniz yazıcılarınızı kuralım ya da firewall ( güvenlik duvarı ) servislerinizi yapılandıralım.
Kurumsal Mail Kurulumu ( POP3 ve/veya IMAP posta hesaplarınızın bilgisayarınızda bulunan Outlook programı üzerine kurulması.
Windows Kurulumu ( Bilgisayarınızda bulunan yedek dosyaların, ( masaüstü, belgeler, resimler ve diğer klasörler ) alınarak işletim sisteminin sıfırdan sorunsuz olarak kurulmasıdır )
MacOSX işletim sistemi kurulumu
Başlıca Mac işletim sistemlerinin hemen hemen hepsi bünyemizde ve isterseniz yerinizde kurulabilmektedir. Ayrıca isterseniz kurulum öncesi yedekleriniz alınır, harddiskiniz eski modelse SSD disk takılarak bilgisayarınızın hızı da arttırılmış olur. Böylece yeni ve çok hızlı bir MacBook bilgisayarınız olur. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
Kurduğumuz MacOSX işletim sistemlerinden bazıları : MacOsX Lion, MacOsX Yosemite,MacOsX Sierra, MacOsX High Sierra, MacOsX Mojave