İstoç Bilgisayar Servisi olarak Küçükçekmece’nin Cennet mahallesinden servislerimiz yerinizde hizmet vermektedir. İstoç Bölgesine ulaşma süremiz yaklaşık 25 dakika olup, bir çok sorun yerinizde müdehale ile çözüme ulaştırılmaktadır.

İstoç Bilgisayar Servisi iş yerinizde yaşadığınız windows sorunlarına, ofis program ( word, excel, Outlook ) sorunlarına, donanımsal ( ram, harddisk, ekran kartı, monitör ) arızalara kadar bir çok probleme müdehale edebilmektedir. Windows kurulumu yerinizde yapılabilirken mevcut bilgisayarınızda bulunan verilerin ( resim, müzik, şirket dosyaları, Outlook mail yedekleri ) yedekleri alınarak windows işletim sistemi sıfırdan temiz olarak kurulmaktadır. Gerekli Driver ( ses kartı, ekran kartı, ağ kartı gibi ) kurulumları ve üzerine istediğiniz yazılımlar da kurulur. Sonrasında dış ortama alınan yedekleriniz, belgeleriniz tekrar içeriye aktarılarak ağ ayarlarınıza kadar yazıcı tanımlamalarınıza kadar yapılmaktadır. Müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında olan yedek alarak işletim sistemi kurulumu tarafımızdan 2003 senesinden günümüze binlerce müşteri tarafından beğenilmiştir. Ofis program hatalarınız da aynı şekilde yerinizde çözüme kavuşturulmakta olup, servis süresi ofis program arızaları için yakalık yarım saat, windows işletim sistemi kurulumu yedek alınacaksa, yedeklerin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak 2 ile 5 saat arası sürebilmektedir.

İstoç Bilgisayar servisi notebook gibi taşınabilir bilgisayarlarınızın da hem yazılımsal hem de donanımsal sorunlarına müdehale edebilmektedir. Anakart tamiri, Menteşe tamiri, ekran değişimi gibi donanım arızaları sizlerin ofisinde yapılamamakla birlikte, diğer işlemler dediğimiz, harddisk değişimi ve kurulumu, ram yükseltmesi gibi upgrade işlemleri yerinizde yapılabilir. Ya da işletim sistemi kurulumları, virüs temizliği, kurumsal mail kurulumu, ağ kurulumu, yazıcı ve ağ paylaşım ayarları gibi bir çok hizmeti yerinizde alabilirsiniz. Ofisinizde müdehale edilemeyen donanımsal arızalar için ise, yerinize gelen servis elemanımız isteğiniz doğrultusunda belli bir ücret karşılığı muadil notebook bırakarak, arızalı bilgisayarınızı ofisimize getirebilir. Tamir işlemi sonrasında da tekrar teslim edebilir. Bu ve benzeri her türlü soru / sorun için bizlere ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz marka bağımsız her marka/model bilgisayar tamirini kendi bünyesinde yapmakta olup, bizler için GÜVEN çok önemlidir. Sizler de çalışacağınız firmayı lütfen araştırıp öyle iş veriniz. Maalesef mesleğini kötüye kullanan meslektaşlarımızın olduğunu gelen müşteri şikayetlerinde gün ve gün duymaktayız.

2003 senesinden günümüze binlerce memnun ettiğimiz müşteriler arasında sizleri de görmekten gurur duyarız.