Laptop Tamir Servisi olarak İstanbul Küçükçekmece Cennet Mahallesi’nde bulunan servisimiz Boranet Bilgisayar ticari ünvanıyla 2003 senesinden günümüze kendi yerinde hizmet vermektedir. Bunca yıl içerisinde edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeyi siz değerli müşterilerinin sorunlarını en hızlı ve uygun fiyatla çözmek için her türlü özveriyi sunmaktayız. Laptop Tamir Servisi marka bağımsız her türlü bilgisayarın sorunları için çözümler üretmekte olup, en basit işletim sistemi kurulumundan, en zor anakart değişim ve/veya tamirine kadar bir çok işi kendi bünyesinde yapmaktadır. Bu da sizlerin sorunlarınızdan daha hızlı kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Başka servislerde yaşadığını anlatan müşterilerimiz x firmasına bilgisayarını bıraktığını fakat 3 hafta geçmesine rağmen sonuç alamadıklarını söylediklerinde tahminimiz bu yönde olup, müşterilerimize de bilgisini vermekteyiz. Bize bıraktığınız bilgisayarlar en fazla 2 hafta içinde ( -ki bu ilgili bilgisayarın arızası çok derin ise, parça bulunamıyorsa, elektronik devre şemalarına erişemiyorsak olabilir ) olumlu veya olumsuz çözülmektedir. Normal şartlarda aynı gün teslim edilme oranı %65’dir. Orta ağırlıklı sorunların ( menteşe kırılması, anakart tamiri ) 2 gün içinde çözülmektedir. Oranı %30’dur. Kalan %4 kısım 5 iş gününde, %1 kısımda 2 hafta içindedir.

Sizler de yaşadığınız sorunu telefonla bizlere anlatarak hem yaklaşık süre tahmini hem de maliyet tahmini alabilirsiniz.

Laptop Tamir Servisi olarak, ağırlıklı gelen sorunlar aşağıda belirtilmiştir. Sizler de bu ve benzeri sorunları yaşıyorsanız bizleri aramaktan çekinmeyin lütfen. Her zaman güler yüzle ve profesyonel bir karşılama ile bizler burdayız.

Laptop işletim sistemi kurulumu: Bilgisayarın içinden yedeklerin alınarak istediğiniz ve/veya bilgisayarınız için doğru olan windows işletim sisteminin kurulumu.

Laptop Menteşe Değişim/Onarımı : Dizüstü bilgisayarınızın ekranı kasanın üzerinde durmaz hale geldiyse, Ya da paneli kaldırmak istediğinizde alt kasadan yukarı kasma yapıyorsa, mutlaka menteşe onarımı ve belki beraberinde kasa onarımı da yapılması gerekmektedir. Bu anlamda menteşeniz ve kasanızın onarımı yapılmakta ve 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Menteşe onarımı genelde doğru sonuç vermekte faka çok fazla yerinden kırılma var ve onarıma cevap vermez ise ilgili menteşelerin değişimi de bünyemizde yapılmaktadır.

Laptop Ekran Değişimi : Bilgisayarınız yere düştüyse, üzerine basıldıysa, ya da klavye üzerinde bir şey unutup ekranı kapatmaya çalıştıysanız ekran kırılmış olabilir. Ekran kırıklığını gözle görmek çok zor değildir. Her zaman parlak ve aralıksız görüntü veren ekranınız şimdi parça parça görüntü verir veya hiç görüntü vermez. Bu gibi durumlarda onarım maalesef yapılamamaktadır. Direk orijinal panel değişimi marka modele göre temin edilip değiştirilmektedir. Bu işlem de genel de aynı gün sonuçlanmakta olup, servisimize geliş saatine göre bir sonraki güne de kalabilir.

Laptop Fan Temizliği : Laptop bilgisayarınız aldığınızda çok hızlıyken şimdi yavaşladı ve aşırı ısınmaya veya fan sesi çok artmaya başladıysa mutlaka fan temizliği veya değişimi zamanınız gelmiş demektir. Laptop fan temizliği hizmetimizde servisimize geliş saatinize bağlı olarak genelde aynı gün geri teslim edilmektedir. Fan temizliği yanı sıra termal macun değişimlerinizde yapılmakta ve donanımsal bir sorun yok ise fan üzerine eski performansına kavuşturulmuş olacaktır. Unutmayın fanı temiz olan bilgisayarınız size daha hızlı ve sağlıklı çalışma sunacaktır.