Cennet Mahallesi Bilgisayar Servisi olarak 2003 senesinden günümüze Alparslan Caddesi üzerinde marka bağımsız olarak bilgisayar tamir, satış ve servis hizmetleri veren Boranet Bilgisayar, her daim çözüm odaklı olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bunun sonuçlarını müşteri geri dönüşlerinden de olumlu yönde alarak yoluna devam etmektedir. Bugüne kadar binlerce müşterimizin bilgisayar sorununa gerek yerinde gerekse servisimizde çözüm getiren firmamız siz yeni müşterilerimiz içinde burdayız.

Cennet Mahallesi Bilgisayar servisi, tüm Küçükçekmece mahallelerine 15-45 dk arasında yerinde de hizmet vermektedir. Gezici servis ekiplerimiz bilgisayar konusunda yeterli bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olup, ister iş yerlerinizdeki sorunlar için isterseniz evlerinizde yaşadığınız internet sorunları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Marka bağımsız olarak servis hizmeti veren firmamız, bilgisayar ( masaüstü ve laptop ) konusunda her türlü arızaya kendi bünyesinde müdehale etmekle birlikte, arzu eden müşterilerimizin ev ve/veya işyerlerinden de bilgisayarlarını teslim alıp, onarımı bittikten sonra tekrar teslim edebilmektedir. Notebook bilgisayarınız aşırı mı ısınıyor? Ya da mavi ekran hataları mı veriyor, ya da çok mu yavaşladı? Bu ve benzeri sorunlar aynı gün çözülebilmektedir. Kaldı ki Notebooklarda ( diz üstü bilgisayar ) yaşanan menteşe kırıkları, ekran kırıkları, klavye değişimleri de genelde aynı gün sonuçlandırılmaktadır.

Yaptığımız işlerden bazıları,

Bilgisayar Satışı, bilgisayar servisi, bilgisayar tamiri, macbook satışı, macbook tamiri, macbook kurulumu, notebook tamiri, notebook menteşe tamiri, notebook led panel değişimi, notebook klavye değişimi, notebook anakart tamiri, notebook ekran kartı tamiri, notebook harddisk değişimi, işletim sistemi kurulumları, ağ sorunları, ortak paylaşım ayarları, internet sorunları, web sitesi yapımı, kurumsal mail hizmeti, yerinde bilgisayar servisi ve tabii ki nicesi.

Cennet Mahallesi Bilgisayar Servisi olarak sizlerin de yaşadığı yeni ve eski sorunların çözümü için bizler buradayız. 2003’den bu yana.