Kaspersky Lisans alımlarınız ve/veya yenilemeleriniz için 2003 senesinden günümüze Kaspersky Partneri olan firmamızdan fiyat almadan Kaspersky yazılım yenilemenizi yapmayınız.

Lisans yenileme kapsamında, Kaspersky lisans yenileme indirimlerinizin üzerine özel indirimlerimizle birlikte siz de çok uygun fiyatlara lisanslarınızı yenilemiş olacaksınız. Boranet Bilgisayar, Hem Kurumsal Lisanslar, hem de Bireysel lisanslarınızı yenileme konusunda her daim sizleri koruyup kollamaktadır.

Bireysel Kaspersky Grupları;
Bireysel Kaspersky ürünleri firmamızda kutu lisans şeklinde 2 ve 4 kullanıcı olarak satılmaktadır. Maliyet olarak Kurumsal lisanslamadan daha uygundur.

Kaspersky Antivirüs,
Kaspersky Internet Security,

Kurumsal Kaspersky Grupları;

Kurumsal Kaspersky 10 kullanıcı ve üzeri adetlerde geçerli olup, üzeri istediğiniz sayıda alım yapılabilir. 11 Kullanıcı da alabilirsiniz, 987 kullanıcı da. Ve kurumsal ürünlerin client sayısı arttıkça birim fiyatı düşmektedir. Ayrıca kurumsal Kaspersky 1,2 ve 3 senelik lisanslanabilir. En önemli avantajları arasında daha üst düzey güvenlik sunması ve alınan tüm lisansların tek bir ekran üzerinden yönetilebilir olmasıdır. Daha detaylı bilgi için Kaspersky sayfamızı ve alt ürün gruplarını inceleyebilirsiniz.

Kaspersky Endpoint Security for Business – SELECT
Kaspersky Endpoint Security for Business – ADVANCED
Kaspersky Endpoint Security for Business – TOTAL