Kuyumcukent Bilgisayar Servisi olarak Cennet Mahallesi merkez ofisimizden hizmet vermekteyiz. Gezici ekibimiz ofislerinizdeki tüm bilgisayar sorunlarını yerinizde çözmektedir. Ofisiniz müsait değilse sizleri kendi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sizler kahvenizi içerken teknik ekibimiz bilgisayar sorunlarınızı anında çözebilmektedir.

Kuyumcukent Bilgisayar Servisi ağırlıklı olarak Bilgisayarlarınızdaki yedeklerin alınıp işletim sistemlerinizin kurulumlarını, programlarınızın kurulumlarını, yere düşen ve/veya bir şekilde notebook panellerinin kırılması sonucu ekran değişimlerini, menteşe değişimlerini, elektrik almayan bilgisayar kasalarınızın tamir ve benzeri işlemlerini yapmaktadır. Aynı zamanda kurumsal mail hizmetimizden de yararlanan müşterilerimizin sayısı yeterince bulunmaktadır. 2003 senesinden günümüze Hosting hizmeti de veren firmamız sizlerin de ihtiyaç duyduğu mail ve web sitesi ihtiyaçlarına anında çözüm sunabilmektedir.

Kuyumcukent bilgisayar servisi, bilgisayar tamir ve satışı yanı sıra Microsoft Partnerliği ile eksik lisanslarınızı tamamlamada yardımcı olmaktadır. Antivirüs yazılımları için hem bireysel hem de kurumsal Kaspersky lisanslarını, Eset Nod32 lisanslarını bizden temin edebilirsiniz.

Kuyumcukent Bilgisayar Servisi Cennet Mahallesi merkezimizden 15 dakika içerisinde hizmet alabilmektedir. Ya da telefon desteği anlaşması yapan müşterilerimiz için anında uzak bağlantı ile sorunlarınıza müdehale edebilmektedir. Sizler de her türlü masaüstü ve/veya diz üstü bilgisayar sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Servis ücretlerimiz ve randevu için bilgi alınız.

Marka bağımsız bilgisayar servisi arıyorsanız biz BURDAYIZ. Apple MacBook Air, MacBook Pro, IMac tamir ve satış hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İkinci el alım & satım işleriniz içinde bize ulaşabilirsiniz.