Bilgisayar Bakımı Organize Sanayi Bölgesi hizmetlerimiz arasında, bilgisayar kasanızın ve/veya dizüztü bilgisayarınızın iç ve dış temizliği yanısıra yazılım temizliği de yapılmaktadır. Kasaların iç temizliği özellikle yaz aylarında aşırı önem kazanmakla birlikte, temizliği ve bakımı yapılmayan bilgisayarlarınız yavaş çalışmakta, donma ve kilitlenme gibi reaksiyonlar göstermektedir. Sizler de iş hayatınızda en etkili rol alan bilgisayarlarınızın sizleri yarı yolda bırakmaması adına sorun çıktıktan sonra değil öncesinde önleminizi alın. Çok maaliyetli olmayan bu çalışma sonucunda görüceksiniz ki bilgisayarlarınız çok daha rahat ve stabil çalışacaktır. Bu da sizlerin işlerinizi ve raporlarınızın zamanında yetişmesini sağlıyacaktır.
Bilgisayar Bakımı Organize Sanayi Bölgesi

Bilgisayar Bakımı Organize Sanayi Bölgesi kapsamında yapılan işlemler,

Bilgisayar Bakımı organize

Donanımsal Temizlik ; Bilgisayarınız kapatıldıktan sonra, özel kompresörler yardımı ile fan ve diğer toz tutan kısımlarınız ve kasanızın dış temizliği özel kimyasallar ile temizlenir.

Yazılım Temizliği; Yazılım anlamında ise windows işletim sisteminizde bulunan gereksiz atık dosyaların ve windows işletim sisteminin kalbi diye nitelendirilen register ınızın temizliği özel programlarla yapılır. Aynı zamanda istenirse bilgisayarlarınızın donanım alt yapısı incelenip tarafınıza bilgi verilebilir. Ve bu sayede yavaş olan bilgisayarlarınızın hangi donanımlara ihtiyacı olduğunu ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Uygun maaliyetlerle bilgisayarlarınızı yenilemek yerine hızlandırabilirsiniz.

Bilgisayar Bakımı Organize Sanayi Bölgesi kapsamında en önemli işlemlerden birisi de envanter çıkartmanıza yardımcı olmaktır. İşletmenizde hangi alt yapıyı kullanan bilgisayarlar var, hangisinde ne programlar yüklü ve yasal lisans durumunuza kadar incelenebilir, buna göre de işletmeniz gerekli müdehaleyi yapabilir hale gelir.

Boranet Bilgisayar, Microsoft Partnerliği sayesinde isteğiniz doğrultusunda yasal olmayan bilgisayarlarınızın da raporunu çıkartarak tarafınıza rapor sunabilir. Eksik lisanslarınızın tamamlanmasında da ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile eksik lisanslarınızı tamamlayabilirsiniz. Kredi kartına vade farksız taksit imkanları lisanslama alanında da sunulmaktadır.

Bilgisayar Bakımı Sırasında Yapılanlar Özetle;
Donanım Temizliği
Yazılım Temizliği
Yazılım Bilgisi
Lisans Bilgisi
Donanım Bilgisi
Virüs Temizliği
Envanter Bilgisi
Kasa dış temizliği
Ekran temizliği
Yedekleme
Mail ayarlarınızın kontrolü
Ağ ayarlarınızın kontrolü
ve bunun gibi birçok  bilgi ve hizmetleri alabilirsiniz.

Telefonlarımız
02125993949
02126010676
info@boranetbilgisayar.com