Halkalı Bilgisayar Servisi 2003 senesinden bu yana devam etmekte olup, sizler de ister eviniz ister ofisinizdeki bilgisayar ve ağ yapısı için bizden destek alabilirsiniz. İsterseniz kurumsal bakım anlaşmamızdan yararlanabilir senelik sözleşme ile sorunsuz servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz çağrı başına servis ücreti ödüyerek sorunsuz bir bilgisayar servisi ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Servis ücretlerimiz 50 TL’den başlamakta olup, her türlü bilişim sorununuzu çözme yeteneğine sahip bilgisayar mühendisi, sistem mühendisi ve bilgisayar teknikeri ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Halkalı Bilgisayar Servisi

 

Halkalı Bilgisayar Servisi

Halkalı Bilgisayar Servisi

Boranet Bilgisayar Servisi olarak, İstanbul ilinde her semte servisimiz bulunmaktadır.

Boranet Bilgisayar Servisi; Microsoft Partnerliği , Kaspersky Çözüm Ortaklığı, Akınsoft Bayiliği ve Eta Bayiliği ile de ayrıca hizmetler sunmaktadır.

Sizler de bilgisayar servisi anlamında kaliteli ve güler yüzlü hizmet almak için her daim bizleri arayabilirsiniz.

Servis prosedürümüz; müşterimiz bize ister telefonla, ister maille, isterse sayfamızda bulunan servis talep formunu doldurarak ulaşır. Servis merkezimize gelen çağrı yetkili arkadaşlar tarafından teknik ekibimize aktarılarak, bilgisayar servisi isteyen müşterimiz teknik ekip tarafından telefonla aranır. Müşterimizin sorununu ilk aşamada telefonla tespit etmeye çalışan ekibimiz sorun basitse ücretsiz olarak telefon desteği ile soruna müdehale ederek müşterimizin problemini o anda çözer. Ücretsiz telefon desteği hizmetimiz sayesinde danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Notebook tamiri kapsamında, anakart tamiri, lcd panel değişimi, harddisk değişimi, ram yükseltme, işletim sistemi kurulumu ve lisanslaması, Kasa tamiri, şarj giriş soketi değişimi, Notebook adaptör ve Notebook batarya satışı ve bir çok konuda desteği bizim bünyemizden alabilirsiniz.(-Halkalı Bilgisayar Servisi )

Web Tasarım Hizmetlerimiz arasında; Alan adınızın sorgulanması, hosting servisinizin kendi serverlarımızda açılması ve yapılandırılması sonucu istediğiniz kurumsal maillerin oluşturulması, web sayfalarınızın tasarımlanması ve yayınlanması ile birlikte SEO desteğinizi de kendi bünyemizde yapabilmekteyiz.(-Halkalı Bilgisayar Servisi )

SEO Hizmeti; Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO hizmetimizde, isterseniz varolan web sayfalarınızın güncellenerek arama motorlarına uygun hale getirilir, isterseniz sıfırdan bir web sayfası yapılarak arama motorlarında üst sıralara taşınabilir.(-Halkalı Bilgisayar Servisi )

Microsoft Lisanslama; Firmanızda bulunan bilgisayarlarınızın Microsoft tarafından lisanslı olup olmadığının kontrol edilmesi, varsa eksik lisanslarınızın doğru lisanslama modelleri ile lisanslanması ve bir çok yazılım lisanlama hizmetini kapsamaktadır.(-Halkalı Bilgisayar Servisi )

Akınsoft Lisanslama; Yazılım sektörünün lider isimlerinden AKINSOFT firmasının 6 senedir bayiliğini yapmakla birlikte, bir çok firmanın muhasebe programını Akınsoft Wolvox programı ile lisanslamış bulunmaktayız. Aynı zamanda birçok sektörel programı da bünyesinde barındırmaktadır.  Akınsoft firmasının programlarını AKINSOFT sayfamızda bulabilirsiniz.(-Halkalı Bilgisayar Servisi )

Eta Lisanslama; Eta yazılımını duymayanınız yoktur sanırım. Biz de Boranet Bilgisayar olarak, 2007 senesinden günümüze ETA firmasının bayiliğini yapmaktayız. ETA Lisans satışı, kurulumu, yeni yıla devir işlemleri gibi bir çok teknik ve satış içeriğini bizden temin edebilirsiniz.

Bilgisayar Servisi

 • Bilgisayar Satışı ve tamiri,
 • Notebook Satışı ve tamiri,
 • Network (Ağ) Kurulumu,
 • Server Kurulumu,
 • Lisanslama Hizmeti
 1.    Microsoft Lisanslama,
 2.    Adobe Lisanslama,
 3.    Corel Lisanslama,
 4.    Kaspersky Lisanslama,
 5.    Eta Lisanslama,
 6.    Akınsoft Lisanslama,
 • Web Tasarım Hizmetleri,
 1. Alan Adı Satış,
 2. Hosting Satış,
 3. Kurumsal Mail oluşturma ve kurma,
 • OEM Satış,
 • Sarf Malzeme Satışı,

Boranet markasıyla ;
Eta Bayiliği,Microsoft İş Ortaklığı,Kaspersky Çözüm Ortaklığı ( Trusted Reseller ) ,Akınsoft Bayiliği yanı sıra Adobe ve Corel Draw ürünlerinizi lisanslama konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bu ve benzeri lisans sorularınız için www.openlisanslama.com ve www.boranet.com.tr adreslerimize bakabilirsiniz. (-Halkalı Bilgisayar Servisi )