Veri kurtarma işlemlerinde yapılan ilk müdehale diskinizin mevcut bilgisayarınızdan çıkartılıp kendi bilgisayarlarımıza takılmasıdır. Bu işlem sonrasında Veri kurtarma işinde kullandığımız lisanslı yazılımlarla bilgilerinizin taratılması yapılmaktadır.

Diskiniz bozulmuş, formatlanmış veya içinden dosyalar silinmiş yada kaybolmuş olabilir, bilgisayarınız diski görmüyor veya siz çalışırken disk hata verdi ama üzülmeyin verileriniz hala kurtarılabilir durumda olabilir. Bir disk arızasının bir çok nedeni olabilir örneğin elektrik akım dalgalanmaları , imalat hataları, doğal afetler (yangın, sel vb), fiziksel darbe veya virüs saldırıları. Diskinizle ilgili herhangi bir arıza durumunda  bilgisayarınızı kapatın. Her türlü açma ve bilinçsiz yapılan kurtarma denemeleri sabit diskinizdeki hasarı arttırabileceğinden bu tür işlemlerden uzak durun. Daha önceden oluşturulmuş yakın zamana ait yedekleriniz varsa test edin ve kullanabilirliğini sınayın. Sabit diskler yapılarından dolayı sarsıntı darbe, ısı ve nemden etkilenirler diskinizi bu etkilerden uzak tutun.

veri kurtarma

veri kurtarma

Veri Kurtarma işlemleri kendi bünyemizde yapılmakla birlikte %87 başarı oranına sahiptir. 

Uzmanlarımıza danışmak üzere bize ulaşın 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76

Uzman ekibimiz profesyonel hizmet kalitesi, teknolojik standartlara uygunluk, yüksek başarı oranı,  özel bilgilerin mahremiyeti ve gizlilik prensibi gibi konulara dikkat ederek en kısa zamanda en iyi sonucu almak için çalışmaktadır.

Veri Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri kaybı yaşanan her durumda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Veri kurtarma teknolojileri açısından dünyadaki en son gelişmeleri, donanım ve yazılımları yakından takip eden firmamızın, yetkin veri kurtarma mühendisleri ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından SAN/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından önem taşıyorsa, bu işi başarılı bir şekilde yürüten firmamıza siz de güvenebilirsiniz.

Diğer web sayfamızı inceleyebilirsiniz. www.kurumsalbilgisayarservisi.com