Yeşilova Notebook Servisi olarak 2003 senesinden günümüze profesyonel, güler yüzlü ve en uygun fiyatlı Notebook Servisi hizmeti vermekteyiz. Sizlerde Kurumsal bir bilgisayar servisi ile çalışmak istiyorsanız, EN UYGUN fiyatlı ve EN HIZLI servisi arıyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçiniz.

Yeşilova Notebook Servisi

Firmamız ayrıca Microsoft Partnerliği, Kaspersky Silver Partnerliği, Adobe Partnerliği, HP İş Ortaklığı, Akınsoft Bayiliği de yapmaktadır. Alan adı Hosting barındırma hizmetlerimizden de yararlanabilir, kurumsal mail adreslerinizi açmanızda yardımcı olabiliriz. Web tasarımlarımızdan ve güncel kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Havadan görüntüleme kapsamında kullandığımız DJI Phantom 3 Pro 4K Dronlarımızla sektörünüzde farklı reklam tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz;

Firmanızı en iyi şekilde tanıtabilmek için hazırladığımız web sayfaları ile siz de sanal dünyada yerinizi alabilirsiniz. Kurumsal Mail adresleriniz ile tekliflerinizi sunabilir, ister cep telefonlarınızdan isterseniz bilgisayarlarınızdan maillerinizi kontrol edebilirsiniz.

Microsoft Lisanslama;

Microsoft Partner olan firmamız firmanızda bulunan ve eksik olan lisanslarınızı tespit edip size en uygun lisanslama modelini sunmaktadır. Microsoft Lisanslama kapsamında yaptırabileceğiniz Lisans modelleri kabaca; OEM Lisanslama, KUTU Lisanslama ve OPEN Lisanslamadır.

Laptop ve Bilgisayar Servisi ;

Laptop’larınızdaki tüm arızaları yerinde veya yerimizde tamir ve bakımını gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarlarınızın oem parça yükseltme işlemlerini hızlı şekilde yaparak size teslim ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir servis hizmeti anlayışı ile , müşterilerimize birçok çözüm olanakları sunmaktayız.

Bilgisayar servisi olarak verdiğimiz kurumsal hizmetlerden bazıları ;

Kaspersky Lisans Satış,Kurulum ve Destek. ( Kaspersky yazılımının gerek bireysel, gerekse kurumsal lisanslarının satışı, uzaktan veya yerinizden kurulumu ve sonrasındaki desteğini kapsar )
Adobe Partnerliği, ( Adobe ürünlerinin lisans temini, kurulumu ve desteğini kapsar )
Eta ve Akınsoft Partnerliklerimiz bulunmaktadır. ( Muhasebe paket programların satış ve kurulumlarını kapsar )

Firmanız için Parça Bağımsız Bakım Anlaşması hizmetimiz de siz değerli müşterilerimizin takdirini toplamaktadır. Yerinizde alacağınız bu hizmetimiz kapsamında, Bir yıl boyunca sabit bir ücret karşılığında hizmet almakla birlikte, bakım anlaşmalarının en değerli yanı bilgisayarlarınızda, ağ yapınızda ve çevre birimlerinizde sorun çıkmadan, sabit bakımlar sırasında belirlenen sorunların anında çözülmesidir. Bu da zaman kaybınızın ve dolayısıyla para kaybetmenizin önüne geçmektedir. Bakım anlaşması kapsamında her ay rutin olarak bilgisayarlarınızın bakımı, temizliği ve yedeklenmesi yapılmaktadır. Bunun haricinde istediğiniz zaman ( sorun yaşadığınız ) bizleri arayabilir ve uzak bağlantı yöntemi ile çözülebilecek sorunlarınıza anında hizmet alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile çözülemeyecek (genellikle ağ sorunları) problemlerde ise teknik servis personelimiz genellikle aynı gün içerisinde ofisinizde sizleri ziyaret edip ilgili problemlerin çözümünü sunacaktır.

Marka bağımsız olarak tüm bilgisayar ve notebook arızalarınızda, network (ağ) sorunlarınızda, web sayfası tasarım ihtiyaçlarınızda, alan adı (domain) ve hosting ( kurumsal mail adreslerinizi ve web sayfanızı barındıracağınız alan ) ihtiyaçlarınızda ve benzeri bir çok bilişim soru ve sorununuz için bizlere ulaşabilirsiniz. Yeşilova Notebook Servisi

Kurumsal mail adresi almak istiyorsanız bir telefonla bizden bu hizmeti satın alabilirsiniz. Bunun için öncelikle istemiş olduğunuz alan adının sorgulamasını yapıp boşta ise sizin adınıza alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise bu alan adına ait bir hosting paketi açıp istemiş olduğunuz mail adreslerini oluşturuyoruz. Bütün bu işlemler (alan adınız boş ise) takribi 15 dakika içerisinde tamamlanabiliyor. Yeşilova Notebook Servisi

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Cennet Mahallesi, Alparslan Caddesi No:17/A Küçükçekmece / ISTANBUL
Telefonlarımız: 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76
E-Mail: info@boranetbilgisayar.com

Yeşilova Mahallesi dışında hizmet verdiğimiz bazı bölgeler;

Atakent Notebook Servisi
Ataşehir Notebook Servisi
Avcılar Notebook Servisi
Bağcılar Notebook Servisi
Bağlar Notebook Servisi
Bahçelievler Notebook Servisi
Bakırköy Notebook Servisi
Basınköy Notebook Servisi
Başakşehir Notebook Servisi
Bayrampaşa Notebook Servisi
Beşiktaş Notebook Servisi
Beşyol Notebook Servisi
Beylikdüzü Notebook Servisi
Beyoğlu Notebook Servisi
Büyükçekmece Notebook Servisi
Cennet Mahallesi Notebook Servisi
Cumhuriyet Notebook Servisi
Esenler Notebook Servisi
Esenyurt Notebook Servisi
Fevziçakmak Notebook Servisi
Florya Notebook Servisi
Gültepe Notebook Servisi
Halkalı Notebook Servisi
İnönü Mahallesi Notebook Servisi
İstasyon Mahallesi Notebook Servisi
Kağıthane Notebook Servisi
Kanarya Notebook Servisi
Kemalpaşa Notebook Servisi
Koru Florya Notebook Servisi
Küçükçekmece Notebook Servisi
Mehmetakif Notebook Servisi
Soğanlı Notebook Servisi
Sultanmurat Notebook Servisi
Şenlikköy Notebook Servisi
Şişli Notebook Servisi
Yeni Mahalle Notebook Servisi
Yeşilköy Notebook Servisi
Zeytinburnu Notebook Servisi