Boranet Bilgisayar Servisi olarak, İstanbul ilinde her semte servisimiz bulunmaktadır.

Boranet Bilgisayar Servisi; Microsoft Partnerliği , Kaspersky Silver Partnerliği, Akınsoft Bayiliği ve Eta Bayiliği ile de ayrıca hizmetler sunmaktadır.Bunun yanı sıra; alan adı hosting hizmetleri, web tasarım hizmetlerini de kendi bünyesinde yapmaktadır.

Sizler de bilgisayar servisi anlamında kaliteli ve güler yüzlü hizmet almak için her daim bizleri arayabilirsiniz.

Servis prosedürümüz; müşterimiz bize ister telefonla, ister maille, isterse sayfamızda bulunan servis talep formunu doldurarak ulaşır. Servis merkezimize gelen çağrı yetkili arkadaşlar tarafından teknik ekibimize aktarılarak, bilgisayar servisi isteyen müşterimiz teknik ekip tarafından telefonla aranır. Müşterimizin sorununu ilk aşamada telefonla tespit etmeye çalışan ekibimiz sorun basitse ücretsiz olarak telefon desteği ile soruna müdehale ederek müşterimizin problemini o anda çözer. Ücretsiz telefon desteği hizmetimiz sayesinde danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi

Eğer müşterimizin bilgisayar servisini isteme sebebi telefonda çözüleyemecek bir problem ise, yetkili personelimiz servis formu düzenleyerek servis talebinin kaydını açar ve istemiş olduğunuz gün ve saate randevu yazar. İlgili gün ve saat geldiği vakit, servise gelicek personel telefonla teyit ederek servis yerine hareket eder ve soruna müdehale gerçekleştirilir. Müşterimizin yerinde yapılamayacak kadar büyük bir sorun var ise ilgili bilgisayar veya notebook servisimize getirilir. Bu arada servis formu müşteriye bırakılarak işlemi hakkında bilgi alabileceği bilgileri servis formunda bulabilir. Sorunun çözülmesi ile birlikte müşterinin adresine tekrar teslimat ve kurulum gerçekleştirilerek ödeme fatura karşılığı tahsil edilir.

Bilgisayar arızası, formatlanması, virüslerin temizlenmesi, ofis programlarının kurulması, donanımın değiştirilmesi, kasa ve notebooklarınızın dış ve iç temizliğinin yapılması gibi her türlü soru ve sorununuzda yanınızdayız.

Web tasarım hizmetlerimiz arasında isterseniz hazır şablonlardan seçim yapabilir isterseniz size özel kodlama yöntemi ile yeni web sayfanıza kavuşabilirsiniz. İki hizmet arasında doğal olarak fiyat farkı bulunmaktadır. Bu ve benzeri konular için bizleri arayabilirsiniz.

Microsoft Lisanslama ile ilgili diğer sayfamızı da inceleyebilirsiniz. www.openlisanslama.com

Bizlere ulaşmak için 

Telefonlarımız ; 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76
E-Mail : info@boranetbilgisayar.com 

26 thoughts on “Bilgisayar Servisi

Comments are closed.