Kaspersky sistem ayarları kapsamında, Kaspersky antivirüs sistemleri ile ilgili ister bireysel ister kurumsal ürün kullanın, özel sistem ayarlarınızı yaparak çok daha verimli ve performanslı kullanabilirsiniz.

Kaspersky sistem ayarları

Kaspersky Sistem Ayarları

Kaspersky Sistem Ayarları

Bu ve benzeri yapılandırmaları yaparak, gerek network trafiğinizi gerek bireysel client ya da serverlarınızın çok daha hızlı ve stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kaspersky ayarları hakkında daha detaylı bilgi ve belgeler yakında sayfamıza eklenecektir.

Bu süreç içerisinde kaspersky sistem ayarları hakkıda bilgi almak için bizleri telefonla arayabilir, mail ile bilgi ve belgeleri isteyebilirsiniz.

Boranet olarak her türlü sistem ayarlarınızı konfigüre edebiliriz.

Bizlere ulaşmak için 

Telefonlarımız ; 0212 599 39 49 – 0212 601 06 76
E-Mail : info@boranetbilgisayar.com 

Kaspersky Hakkında Der ki; ( alıntıdır )

“Herkesin, yani ev bilgisayarı kullanıcılarından büyük kurumsal şirketler ve kamu dairelerine kadar herkesin en önem verdiği şeyleri koruyabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Söz konusu olan ister gizlilik ister aile, finans, müşteriler, iş başarısı veya kritik altyapı olsun hepsinin güvenliğini sağlamayı görevimiz olarak benimsedik. Biz bunu siber suçlularla mücadele etmek için güvenlik uzmanlığı sunarak, uluslararası kurumlar ve emniyet kuvvetleriyle omuz omuza çalışarak ve siber tehditlerden korunmanıza yardımcı olmak için teknolojiler, çözümler ve hizmetler geliştirerek başardık.”