Kaspersky Security Center 10 a Geçiş için hangi versiyonlar uyumludur?

What versions support migration to

Kaspersky Security Center

KSC10 supports installation on “top of” the following programs:

  • KSC 9version 9.2.69 (Critical Fix 2);
  • KSC 9version 9.0.2825 (Critical Fix 1);
  • Kaspersky Administration Kit 8version 8.0.2177 (Critical Fix 3).
Kaspersky Security Center

Kaspersky Security Center

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You can use the key file purchased for the previous versions in order to activate KSC 10.

When KSC 10 installer detects one of the programs listed above, then it automatically goes to the update mode. In this case no update settings can be specified. The wizard automatically updates the installed components and saves the settings.

KSC10 allows to restore the settings and the database from the backup created in Kaspersky Administration Kit 8and Kaspersky Security Center 9.

Güvenlik yönetimi ve sistemlerin yönetim karmaşıklığını ortadan kaldıracak şekilde tasarlanan Kaspersky Security Center, fiziksel, sanal ve mobil cihazlarınız dahil olmak üzere tüm uç noktalarınızı yönetmenizi ve korumanızı kolaylaştıran tek bir birleşik yönetim konsolu sunar. Ayrıca, Web Konsolumuz sistemlerinizi ve güvenlik uygulamalarınızı internet özellikli tüm cihazlardan yönetmenizi sağlar.

  • Sanallaştırma güvenliği yönetimi
  • KSC ayrıca sanal sunucular ve sanal masaüstü ortamlara yönelik güvenlik çözümleri üzerinde kontrol sağlamanıza olanak sağlar. Kaspersky, VMware, Citrix veya Microsoft tabanlı sanallaştırma uygulamalarında, koruma ve yüksek konsolidasyon oranlarını bir arada kullanmanıza yardımcı olmak üzere optimize edilmiş güvenlik teknolojileri sunar.

Sistem yönetimi

  • KSC, yalnızca BT güvenliği üzerinde granüler kontrol sunmakla kalmaz, aynı zamanda kapsamlı sistem yönetimi işlevlerine merkezi olarak erişmenizi de sağlar.

Kaspersky Lab kurumsal güvenlik çözümü seçiminizden bağımsız olarak Kaspersky Security Center, yalnızca seçtiğiniz ürünle ilgili yönetim araçlarıyla kullanılır. Çözümünüzü ileride Kaspersky Endpoint Security for Business’ın daha yüksek bir katmanına veya üstün iş güvenliği ve sistem yönetimi çözümümüz Kaspersky Total Security for Business’a yükseltmeye karar verirseniz Kaspersky Security Center yönetim konsolunuzdaki ilgili ek yönetim özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Lisanslamalarınızla ilgili sorularınız varsa diğer sitemize bakabilirsiniz. www.openlisanslama.com

One thought on “Kaspersky Security Center 10 a Geçiş

Comments are closed.