Kurumsal Bilgisayar Servisi arıyorsanız, 2003 senesinden günümüze hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerimizin her türlü bilgisayar arızalarına marka bağımsız olarak yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

Bilgisayarlarınızda oluşabilecek sistem arızaları, donanım arızaları, virüs problemi, internet bağlantı sorunları ve ağ sorunları gibi bir çok probleminize yerinizde hizmet alabilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerimizde ise en basit sayfa yapısından çok sayfalı sitelere, e-ticaret sitelerinden portal sitelerine kadar bir çok çeşit sunabilmekteyiz. Müşterilerinize internet üzerinden de firmanızı tanıtmanın en kolay ve ucuz yolu hatta yedi gün yirmi dört saat açık olan bir işletmenizin olması sizleri var olan müşterileriniz kadar ve belki daha fazlasına da ulaştıracaktır. Google arama motoruna da kayıtlarınızı yaparak internet üzerinden sizlere erişilmesini kolaylaştırmaktayız.

Kurumsal Bilgisayar Servisi’nın hizmetleri

  • Microsoft Lisanslama
  • Kaspersky Silver Partner
  • Intel Gold Partner
  • Eta Bayi
  • Akınsoft Bayi
  • Web Tasarım ve Hosting Hizmetleri
Kurumsal Bilgisayar Servisi

Kurumsal Bilgisayar Servisi

Kurumsal Bilgisayar Servisi olarak İstanbul’un her semtine takribi yarım saat ile 3 saat içinde hizmet vermektedir. Bilgisayar Servisi İstanbul’un çeşitli merkez semtlerinden çıkan araçlarımız ile hizmet vermektedir. Yerinizde yapılabilecek arızalar anında çözüme kavuşturulabilmekte olup, yerinizde çözülemeyecek donanımsal arızalar için ise servis merkezimize alınan donanımlarınız en kısa sürede tarafınıza onarımı yapılmış veya değişmiş olarak teslim edilir. Yapılan işlemler arasında en çok, bilgisayar kilitlenmesi, internet hızının veya kablosuz bağlantınızın yetersiz olması, virüs temizliğinin talebi ve bazı dosyalara erişilememe durumları almaktadır. İşyerlerinde de en önemli sorunlardan birisi yedek alma, işletim sisteminin yeniden kurulması vb. istekler karşılanmaktadır. Firmamızın Microsoft Partnerliğini sayesinde, firmanızda eksik olan yazılımlarınızı lisanslayabilir, Kaspersky Güvenilir Bayiliği sayesinde de bilgisayarlarınızı ve ağ yapınızı her türlü virüslere ve trojanlara karşı koruyabilirsiniz. Bilgisayar ve notebook satışımız, yazıcı satışımız, sarf malzeme satışımız da bulunmakla birlikte kurulumları da firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal Bilgisayar Servisi olarak telefonlarınızı bekliyoruz. Bilgisayar servisimiz de alan adı hosting işlemleri, web tasarımları, kurumsal mail adresleri oluşturma ve bu maillerin bilgisayarlarınıza kurulması gibi işlemler de profesyonel olarak yapılmaktadır. Firmanıza ait alan adınız alındıktan sonra kullanmak istediğiniz mail adreslerini açarak bilgisayarlarınıza ve cep telefonlarınıza kurdurabilirsiniz. Bu anlamda kulllanılan en yaygın cep telefonu markaları ise Iphone, Samsung, BlackBerry ve Htc’dir. Kurumsal sayfamız için lütfen diğer sitemize bakınız. Boranet.com.tr Bizlere aşağıdaki telefon ve maillerden ulaşabilirsiniz. 02125993949 – 02126010676 info@boranet.com.tr