Notebook ücretsiz arıza tesbiti olarak servisimize getirdiğiniz notebooklarınızın arıza tespitini ücretiz olarak yapıyoruz.

Notebook Ücretsiz Arıza Tesbiti

Notebook ücretsiz arıza tesbiti

Notebook ücretsiz arıza tesbiti

Notebooklarınız teknik servisimize getirdiğinizde belirteceğiniz arızaya bağlı olarak teknik servis formu düzenlenir. Düzenlenen bu 1 forum 2 nüsha olarak çoğaltılarak bir nüshası müşteriye verilir bir nüshası servis dosyasına konur 2.nushası ise Notebookla birlikte servise gönderilir.

Notebooklar servisimize ulaştığında beyanıza bağlı olarak incelemeleri yapılır ve teknik servisimizce yapılan detaylı incelemeler sonucu arıza tam olarak tespit edilir. Bu aşamada Müşteriye arıza ile ilgili bilgi verilir arıza giderilebiliyorsa bu işlemin ücreti müşteriye söylenerek onayı alınır. Onay alınırsa tamir sürecei başlatılır. Onay alınamıyorsa ürün müşteriye teslim edilmek üzere ayrılır.

Notebook ücretsiz arıza tesbiti

SIK SORULAN SORULAR

 1-Arıza tesbiti kaç günde yapılıyor?

Arıza tespit süresi azami 1 haftadır.

2-Arıza tesbiti için ücret alınıyor mu?

Notebook teknik servisisimizde kesinlikle Arıza Tespiti İçin Ücret alınmaz.

 3-Arıza tesbitinden sonra tamir için onayım alınacak mı?

Evet tamir sürecinden önce yapılacak işlemler ve ücret için müşterinin onayı alınır. Onay alınmadan kesinlikle İşlem Yapılmaz.

 4-Ne kadar ücret ödeyeceğim?

Arıza tesbiti için harhangi bir ücret talep edilmez.

 5-Onay sonrası tamir süresi kaç gündür?

Onaylanmış notebooklarda tamir süresi 7 ile 15 iş günüdür.

 6-Onaylanmamış Notebook nasıl teslim edilir?

Ücret yada parça değişimine bağlı olabilecek onaylamama durumunu notebook’unuzu istediğiniz an kayıt formu ile geri alabilirsiniz.

 7-Servise getirdiğim notebook’u kim teslim alabilir?

Servise getirdiğiniz notebook’u almak için kayıt sırasında size verdiğimiz Servis Giriş formu ile birlikte gelen kimse teslim yada iade alabilir.

 8-Yapılan işlem için garanti veriyormusunuz?

Evet servisimizde yapılan işlemler için 3 ay garanti verilmektedir. Parça değişimlerinde ise aldığınız ürün için 2 yıldan başlayan garantiler verilmektedir.

 9-Arıza giderilemiyen laptop’umu size satabilirmiyim?

Evet ürününüzde oluşan arıza giderilemiyorsa istemeniz durumunda ürününüzü servisimizce belirlenecek ve sizinde onaylayacağınız bir ücret mukabilinde bize satabilirsiniz.

 10-Nasıl ödeme yapabilirim?

Ürün tesliminde nakit, banka ve posta havalesi, mail order, veya kredi kartına taksit şeklinde yapılabilir.

Kurumsal web sayfamız için lütfen tıklayınız.