Yarımburgaz Mahallesi Bilgisayar Servisi 2003 senesinden bu yana devam etmekte olup, sizler de ister eviniz ister ofisinizdeki bilgisayar ve ağ yapısı için bizden destek alabilirsiniz. İsterseniz kurumsal bakım anlaşmamızdan yararlanabilir senelik sözleşme ile sorunsuz servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz çağrı başına servis ücreti ödüyerek sorunsuz bir bilgisayar servisi ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Servis ücretlerimiz 50 TL’den başlamakta olup, her türlü bilişim sorununuzu çözme yeteneğine sahip bilgisayar mühendisi, sistem mühendisi ve bilgisayar teknikeri ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

yarimburgaz mahallesi bilgisayar servisi

yarimburgaz mahallesi bilgisayar servisi

Yarımburgaz Mahallesi Bilgisayar Servisi

Boranet Bilgisayar; Destek34 markasıyla ;
Eta Bayiliği,Microsoft İş Ortaklığı,Kaspersky Türkiye Çözüm Ortaklığı,Akınsoft Bayiliği,Türk Telekom ve TTNET bayiliği yanı sıra Adobe ve Corel Draw ürünlerinizi lisanslama konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. (-Yarımburgaz Mahallesi Bilgisayar Servisi )
Bünyemizde yaptığımız işlemlerden bazıları;

Bilgisayar satışı, Bilgisayar tamiri
Notebook satışı, Notebook tamiri
Lcd monitör satış ve tamiri
Web tasarımı ve  Alan adı hosting satışı
Kurumsal senelik bakım anlaşması
Microsoft Lisanslama
Adobe lisanslama
Corel draw lisanslama
Ofis programları lisanslama
LCD Panel değişimi
Toner Dolum ve satışı
SEO Hizmetleri
Danışmanlık hizmetleri
..

Yapılan işlemler arasında en çok, bilgisayar kilitlenmesi, internet hızının veya kablosuz bağlantınızın yetersiz olması, virüs temizliğinin talebi ve bazı dosyalara erişilememe durumları almaktadır. İşyerlerinde de en önemli sorunlardan birisi yedek alma, işletim sisteminin yeniden kurulması vb. istekler karşılanmaktadır.

Firmamızın Microsoft Partnerliğini sayesinde, firmanızda eksik olan yazılımlarınızı lisanslayabilir, Kaspersky Güvenilir Bayiliği sayesinde de bilgisayarlarınızı ve ağ yapınızı her türlü virüslere ve trojanlara karşı koruyabilirsiniz. Bilgisayar ve notebook satışımız, yazıcı satışımız, sarf malzeme satışımız da bulunmakla birlikte kurulumları da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Online satış sitemiz için www.tr-market.com