YeniMahalle Bilgisayar Servisi 2003 senesinden bu yana devam etmekte olup, sizler de ister eviniz ister ofisinizdeki bilgisayar ve ağ yapısı için bizden destek alabilirsiniz.İsterseniz kurumsal bakım anlaşmamızdan yararlanabilir senelik sözleşme ile sorunsuz servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz çağrı başına servis ücreti ödüyerek sorunsuz bir bilgisayar servisi ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Servis ücretlerimiz 50 TL’den başlamakta olup, her türlü bilişim sorununuzu çözme yeteneğine sahip bilgisayar mühendisi, sistem mühendisi ve bilgisayar teknikeri ekip arkadaşlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

YeniMahalle Bilgisayar Servisi

Boranet Bilgisayar; Destek34 markasıyla ;
Eta Bayiliği,Microsoft İş Ortaklığı,Kaspersky Türkiye Çözüm Ortaklığı,Akınsoft Bayiliği,Türk Telekom ve TTNET bayiliği yanı sıra Adobe ve Corel Draw ürünlerinizi lisanslama konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Bünyemizde yaptığımız işlemlerden bazıları;

Bilgisayar satışı, Bilgisayar tamiri
Notebook satışı, Notebook tamiri
Lcd monitör satış ve tamiri
Web tasarımı ve  Alan adı hosting satışı
Kurumsal senelik bakım anlaşması
Microsoft Lisanslama
Adobe lisanslama
Corel draw lisanslama
Ofis programları lisanslama
LCD Panel değişimi
Toner Dolum ve satışı
SEO Hizmetleri
Danışmanlık hizmetleri
..

YeniMahalle Bilgisayar Servisi

YeniMahalle Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisimiz de alan adı hosting işlemleri, web tasarımları, kurumsal mail adresleri oluşturma ve bu maillerin bilgisayarlarınıza kurulması gibi işlemler de profesyonel olarak yapılmaktadır. Firmanıza ait alan adınız alındıktan sonra kullanmak istediğiniz mail adreslerini açarak bilgisayarlarınıza ve cep telefonlarınıza kurdurabilirsiniz. Bu anlamda kulllanılan en yaygın cep telefonu markaları ise Iphone, Samsung, BlackBerry ve Htc’dir.

Firmanızda kullanmakta olduğunuz bilgisayarlarınıza ait yazılım eksikliğiniz var ise lisanslama sitemizi ziyaret edebilirsiniz.